Jump to content

Killersan

Administrators
 • Content count

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by Killersan

 1. Wkrótce w World of Heroes zostanie zaimplementowany cykl dnia i nocy wraz z dynamicznymi warunkami pogodowymi (śnieg, deszcz). Dzięki temu świat będzie ciekawszy, a gracz będzie mógł doświadczyć lepszych wrażeń z gry. Poniżej krótka animacja prezentująca część tego elementu.
 2. Killersan

  Ta gra kiedy normalnie ruszy??

  Pod koniec 2017 roku Dragonsan Studios nabyło pełne prawa do silnika Atavism, w oparciu o który tworzona jest gra World of Heroes. Niestety spowodowało to spore zaangażowanie osobowe i ifnnansowe i przełożyło się to na opóźnienia w testach, ale z kolei pozwoliło na usprawnienie wielu elementów, zaimplementowanie wielu usprawnień i nowych funkcjonalności. Mamy nadzieję, że w kwietniu będziemy w stanie zaprezentować znacznie usprawnioną wersję gry. Przepraszamy za długi czas oczekiwania.
 3. W odpowiedzi na wiele zapytań dotyczących filmów z gry postanowiliśmy uruchomić cykl zwany "Sneak Peek", czyli rzut okiem na World Of Heroes. Filmy, lub linki do nich, umieszczane będą zarówno na forum jak i na naszej stronie, Facebooku oraz kanale Youtube. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego filmu, podglądu ze sceny wyboru postaci i jeśli Wam się spodoba to do polubienia i subskrybowania naszego kanału.
 4. Killersan

  Rekrutacja do Testów Alfa

  Drodzy gracze. Z przyjemnością pragniemy Was poinformować, że do zakończenia zamkniętych testów Alfa pozostały zaledwie 1-2 tury. W przeciągu najbliższych kilku tygodni zostanie udostępniona rejestracja na naszej stronie (o dokładnym terminie poinformujemy w odrębnym poście). Z zarejestrowanych osób, w drodze losowania wytypujemy konta, które otrzymają dostęp do kolejnego etapu, czyli testów wydajnościowych. Jesteśmy wdzięczni, że mimo szczątkowych informacji, które otrzymywaliście przez ostatnie miesiące, dotrwaliście z nami do tego etapu.
 5. Killersan

  Pre Alfa Testy

  Pre Alfa Testy odbędą się przy udziale osób, które otrzymały specjalne zaproszenia do udziału w testach. Udostępnienie gry szerszej społeczności planowane jest w ramach otwartych Beta Testów. Wszystkie informacje będą na bieżąco przekazywane za pośrednictwem forum, portali społecznościowych oraz strony internetowej.
 6. Killersan

  Rozpoczęcie testów Pre Alfa

  Miło nam jest poinformować, że na najbliższy weekend tj. 22-23 kwietnia 2017 zaplanowaliśmy Pre Alfa Testy. Winni jesteśmy Wam wyjaśnienie dlaczego Testy Alfa zostały opóźnione. Otóż w trakcie wewnętrznych testów w gronie developerów wykrytych zostało kilka problemów, których rozwiązanie było konieczne w celu rozpoczęcia zapowiadanych Testów Alfa. Najbliższe testy mają na celu potwierdzenie czy wszystkie problemy zostały rozwiązane i jeśli zakończą się pozytywnie to poinformujemy Was o terminach zamkniętych Testów Alfa, jak również roześlemy zaproszenia do wytypowanych osób.
 7. Killersan

  Kiedy TESTY?

  Oczywiście, prace nad grą trwają nieprzerwanie, w dzisiejszym udostępniliśmy najnowsze screeny, które można znaleźć zarówno na naszej stronie: https://www.worldofheroes.pl/?page_id=889 jak i na naszym profilu facebook: https://www.facebook.com/pg/WorldOfHeroesPL/photos/?tab=album&album_id=1836956536555850 Przed świętami zakończyły się kolejne testy wewnętrzne i jest już naprawdę mało poprawek do wprowadzenia. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, jeśli zostaliście wytypowani do testów zamkniętych Alfa, to informacja o planowanym terminie ich rozpoczęcia, pojawi się na forum.
 8. Killersan

  Kiedy TESTY?

  Wewnętrzne testy alfa już się rozpoczęły. Udało się już wprowadzić wiele poprawek i usprawnień np. zredukowaliśmy czas uruchamiania gry ponad 40 krotnie, co nie jest bez znaczenia. Naprawiliśmy również prawie wszystkie, znalezione podczas tej fazy testów, błędy. Wymagana jest jednak jeszcze jedna tura testów w celu weryfikacji. Szacujemy, że w ciągu tygodnia powinniśmy być w stanie określić dokładne terminy dalszych testów z udziałem osób wytypowanych do zamkniętych testów alfa. Zdajemy sobie sprawę, że wcześniej oszacowane terminy zamkniętych testów alfa uległy zmianie, jednak jest to spowodowane chęcią wprowadzenia poprawek do wszystkich znalezionych błędów przed udostępnieniem gry grupie testowej alfa.
 9. Killersan

  Kiedy TESTY?

  Termin uruchomienia gry zależny jest od fazy testów i jego wyników, także w chwili obecnej jest to ciężkie do określenia, natomiast chcielibyśmy udostępnić grę w pierwszym półroczu 2017.
 10. Killersan

  Kiedy TESTY?

  Wewnętrzne testy pre-alfa planowane są na weekend 18/19 marca, natomiast dla grupy Alfa Testerów planujemy uruchomić serwery w kolejny weekend tj. 25/16 marca. Będziemy informować o terminach testów w oddzielnym wątku.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.